Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Firmamız uluslararası standartlarda gerçekleştirdiğinakliyat hizmetini sürekli olarak geliştirmektedir. Şehir içinde yapılacak olan taşımacılık uygulamalarında başarılı bir şekilde hizmet yürüten asansörlü taşıma firmamız her geçen gün araçlarını ve kendisini yenilemektedir. Asansörlü Taşıma konusunda hizmet vermeye devam eden firmamız nakliye konusunda yer alan üstün yetenekleri ve teknolojik donanımı ile alanında lider firma olarak bulunmaktadır.

Asansörlü Taşıma

Firmamız asansörlü taşıma hizmetlerinde her zaman Avrupa standartlarında uygulama gerçekleştirmektedir. Asansörlü taşıma firmamız farklı şekilde yer alan proje ve lojistik konusunda da her anlamda ihtiyacınız olan yenilikçi hizmetlerini siz değerli müşterilerimizle bir araya getirmeye devam etmektedir. Firmamız da yer alan son model araçlarımızın bakım ve onarımı şirketimizin bünyesi içerisinde sürekli olarak firmamız aracılığı ile etkin olarak yapılmaktadır. Hijyen koşulları doğrultusunda her zaman nakliye araçlarının iç donanımı her taşıma işlemi sonrasında ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir. 

Hatay Asansörlü Taşıma

Firmamız Hatay asansörlü taşıma konusunda sunduğu kaliteli uygulamaları sayesinde sürekli olarak yeni müşteriler elde etmekledir. Asansörlü taşımacılık uygulamalarında doğaya zarar vermeden işlem yapan firmamızbu alanda da kendisinden sıklıkla söz ettirmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan nakliye konusunda eğitimli personelimiz ile birliktesürekli olarak taşımacılık alanında doğru işlem yapılmasını sağlamaktadır. Firmamız nakliyat uygulamalarında bünyesinde barındırdığı teknolojik ekipmanlarısayesindegünümüzdekendi alanında en iyi taşımacılık şirketi olarak bulunmaktadır.

İletişim
  • Dumlupınar Mahallesi, 196. Sk. No:68, 31200 İskenderun / Hatay
  • 0326 618 36 27
  • 0532 233 59 27
  • info@hataytasima.com