Belen Evden Eve Nakliyat

Belen Evden Eve Nakliyat

Evinizi mi taşımayı düşünüyorsunuz? Bir türlü aradığınız kaliteli nakliye firmasını seçemiyor musunuz? Nakliye firmaları ile ilgili yaşadığınız kafa karışıklığını ortadan kaldırıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Belen Evden Eve Nakliyat olarak hem ekonomik hem güvenilir hem de kaliteli bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz ve sigortalı taşımacılık faaliyetlerimiz sayesinde kurumsal bir nakliye hizmeti almanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşayacaksınız. Ekspertizlerimiz adresinize geldiğinizde eşya miktarını belirleyerek nakliye fiyat teklifini ortaya çıkarmaktadır. Hiçbir sürprizle karşı karşıya kalmanızın mümkün olmadığı firmamızda her şey müşterilerimizin memnuniyeti için özenle düşünülmüştür. 

Belen Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Asansörle Taşıma Hizmeti Sunuyor

Hassas ve hantal eşyalarınızın nasıl taşınacağını düşünüyorsanız hiç dert etmeyin. Belen Evden Eve Nakliyat olarak asansörlü taşıma sistemi kullanıyor ve hassas eşyalarınızı zarar vermeden taşıyoruz. 
Asansörlü taşıma sistemimiz ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Herhangi bir ücret ödemeyen müşterilerimiz güvenilir bir şekilde beyaz eşya ve mobilyalarını taşıtma imkanına sahip oluyor. Tüm eşyalar pencere veya balkona kurulan asansörlü sistem sayesinde kısa sürede taşınıyor.

Belen Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nasıl Hesaplanmaktadır?

Belen Evden Eve Nakliyat ücretlerini merak ediyorsanız hemen çağrı merkezimize ulaşabilir ve ekspertiz hizmetlerimizi almak için randevu alabilirsiniz. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı değerlendirmekte ve eşyalarınızın durumuna göre nakliyat ücretleri belirlenmektedir. 

İletişim
  • Dumlupınar Mahallesi, 196. Sk. No:68, 31200 İskenderun / Hatay
  • 0326 618 36 27
  • 0532 233 59 27
  • info@hataytasima.com