Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız nakliyat alanında vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde, ülkenin en kaliteli evden eve nakliyat firmaları arasında yerini almıştır. İnsanlarla iletişimde bulunmanın oldukça önemli olduğu bu sektörde, üzdüğünüz ve mağdur ettiğiniz bir müşterinin sizi tavsiye etmesi ya da sizi bir kez daha tercih etmesi söz konusu bile değildir. Üstelik prensiplerimizde kimseyi kırmak ve üzmek yer almamaktadır. 

Evden Eve Nakliyede Ambalajlamanın Önemi 

Evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimizden alacağınız hizmetler açıklanacak olursa, öncelikle profesyonel ambalajlama hizmetimize değinmek yerinde olacaktır. Profesyonel ambalajlama bu hizmetin en can alıcı noktalarından biri durumundadır. Çünkü eşyaların hiç zarar görmeden taşınması konusunda gerçek bir koruma sağlar. Her eşya için farklı ambalajlar kullanılır. Bunun sebebi,  bir malzemenin bir eşya için en üstün korumayı sağlayabilirken diğer malzeme için yetersiz kalmasıdır. Böyle bir durumda daha kaliteli ve daha gelişmiş niteliklere sahip ambalajlama malzemeleri kullanmak şarttır. Bunun yanında bizden alacağınız hizmette eşyalarınızı toparlayıp kolileme gibi bir zahmete girmenize gerek yoktur. Çünkü bu işlem çalışanlarımız tarafından özenle gerçekleştirilir.

Sigortalı Eşya Taşıma 

Firmamız evden eve nakliyat firmaları arasında bir adım öne çıkmak amacıyla, sigortalı nakliyat ve bunun yanı sıra asansörlü evden eve taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır. Bu hizmetler hem eşyalarınızın korunması, hem de firmamız ile çalışanlarımızın elinde olmayan durumlardan kaynaklanan eşya hasarlanmalarında eşya bedelinizi nakit olarak geri alabilmeniz açısından son derece önemli olmaktadır.
 

İletişim
  • Dumlupınar Mahallesi, 196. Sk. No:68, 31200 İskenderun / Hatay
  • 0326 618 36 27
  • 0532 233 59 27
  • info@hataytasima.com