Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Hastane, Okul, Dersane Banka fabrika, fuar vb. tüm Özel Yada kamu kuruluşların beklentiler dahilinde nakliy hizmetini yürüten Kurumsal Taşıma  Firmamız, Bu Hizmetin en Sağlıklı Şekilde Yapılanilmesi İçin Sürekli Çalışmalarrına Yeni Çözümler Katmakta Hizmet Ağını Genişletmektedir.Nakliye Ve Taşımacılığın Çok Aşırı Derecede Zahmet İsteyen Bir İş olması Bu işi Bilen Kişiler tarafından Yapılması Gerekliliğini Mecbur Kılmıştır.

Kurumsal Taşıma

Evden eve Nakliyatta Bir Çok Başarılı Nakliye Hizmetlerine imzasını Atan Hatay Evden Eve Nakliyat, Ofis, büro, fabrika Taşımacılığı Olarakta Bir Çok Başarılı Nakliye Gerçekleştirmiş Buda Müşterielrin Her Türlü Kurumsal Taşıma İşlemi İçin Firmamıza Başvurmasına sebep Olmuş Kurumsal Taşımacılık Hizmetinide Hizmet Alanına Katmasına sebep Olmuştur..

Kurumsal Taşıma

Uzun Yıllardır sektörde olmanın yanında verdiği her hizmet sonrası edindiği müşteri güveni ve memnuniyeti ilede, genişleyen bir hizmet alanı olmuş, evini taşımak yada taşıtmak isteyen müşterinin aradığı güvenli ve kaliteli firma olarak tercih ederken büyük bir huzur duyduğu "Artık Eşyalarım Emin Ellerde" dediği firma olma başarısını elde etmiş enden firmalrdanız

İletişim
  • Dumlupınar Mahallesi, 196. Sk. No:68, 31200 İskenderun / Hatay
  • 0326 618 36 27
  • 0532 233 59 27
  • info@hataytasima.com