Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma diğer adı ile parça taşıma işlemeleri özellikle az eşyaların taşınmasında son derece ekonomik bir yoldur. Parça eşyal taşıma da eşyalarınız diğer nakledilecek farklı kişilerin eşyaları ile aynı sevk aracına konulur. Eşyalarınızın yerleştirilmeden önde sınıflandırılarak belli kodlar verilir. Bu kodlardan sonra artık eşyalarınızın diğer kişilerin eşyaları ile karışma olasılığı da ortadan kalkar. Belli bir envanter içinde kayıtlanarak yapılan bu taşımacılık kargo taşımacılığına göre oldukça avantajlıdır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma da yapılan birçok işlem kargo taşımacılığından bulunmaz. Buna örnek olarak mobilya sökümlerini verebiliriz. Mobilya söküm ve montaj işlemleri sadece nakliye firmalarının verdiği bir hizmettir. Bunun yanı sıra eşyaların paketlenmesi de kargo taşımacılığında size ait olup evden eve nakliye şirketlerinde tüm paketleme işlemleri firma tarafından yönlendirilen uzman ekip tarafından gerçekleştirilir.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma diğer adı ile parça taşıma oldukça ekonomik olmasının yanı sıra son derece güvenli olan bir uygulamadır. Bu taşınma işleminde doğabilecek olan her türlü hasar ya da kazaya karşı eşyalarınız sigortalıdır. Konusunda uzman olan eğitimli bir ekip ile çalışılarak yapılan bu işlemlerde eşyalarınız büyük bir özveri ile paketlenerek ulaşım yerine sevk edilir. Sevk edilen eşyalarınız da montaj ve benzeri işlemleriniz yapılır. Eğer gerekli görülür ise evden eve nakliye firmasının depolarından eşyalarınız sizin adınıza muhafaza edilir.

İletişim
  • Dumlupınar Mahallesi, 196. Sk. No:68, 31200 İskenderun / Hatay
  • 0326 618 36 27
  • 0532 233 59 27
  • info@hataytasima.com